Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo jsme - kontakt

Jsme stoupenci moderního, demokratického a zároveň důsledného levicového myšlení v KSČM a pomocí těchto stránek chceme seznamovat veřejnost s našimi návrhy řešení současných problémů v ČR a zároveň přiblížit program KSČM Plzeňského kraje a její cíle pro letošní volby do PSP ČR.

Společenská situace v naší zemi v mnoha ohledech dlouhodobě není dobrá a čím dál víc se vzdaluje tomu, co si v listopadu 1989 většina občanů představovala. Netřeba rekapitulovat, co vše počínaje kupónovou privatizací a konče (prozatím) církevními restitucemi se v naší zemi udělalo špatně.

Pojďme to společně změnit! Chceme Vám nabídnout koncepci skutečně kvalitní, hodnotově vyspělé a spravedlivé moderní společnosti založené na poctivé práci každého člověka pro sebe i společnost, vzájemné úctě a spolupráci mezi jednotlivci i různými společenskými vrstvami bez vykořisťování člověka člověkem, diktatury silnějšího  a nespravedlivých nerovností.

Jsme stranou zaměřenou na člověka, kvalitu a důstojnost jeho života. Naším klíčovým zájmem jste Vy a Vaše problémy, které chceme účinně řešit. Jsme tu pro Vás a Váš lepší život ve spravedlivější společnosti. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi návrhy, podněty, připomínkami i kritikou, neboť i ta je cestou na společné cestě k hledání optimální společenské regulace.

 

Kontakt:

stopkapitalismu@seznam.cz